Predaj Reštaurácia Ružomberok na predaj, obľúbená pizzéria a reštaurácia KOLOSEUM

Ružomberok

Cena v RK

Reštaurácia Ružomberok na predaj, obľúbená pizzéria a reštaurácia KOLOSEUM  - hlavný obrázok

Popis

Reštaurácia KOLOSEUM - budova so zastavanou plochou 393 m2 s celkovou plochou vysporiadaných pozemkov 558 m2 sa nachádza v centre Ružomberka. Od kolaudácie v roku 2004 funguje ako štýlová tex mex reštaurácia Koloseum s príjemnou svojskou atmosférou. Má dva samostatné vstupy - západný vstup od pešej zóny a východný s parkoviskom (na pozemku s parkoviskom je evidované vecné bremeno s možnosťou dokúpiť tento pozemok) pred reštauráciou. Budova má samostatný vchod s parkoviskom na zásobovanie. Vonkajšie schodisko vedie k dvojizbovému bytu nad reštauráciou, ktorý v súčasnosti slúži ako kancelária.(Existencia vypracovanej projektovej dokumentácie pre nadstavbu penzióna.)
Priestory reštaurácie sú rozdelené na tri časti - reštauračnú, barovú a samostatný salónik - Antik. Celková kapacita reštaurácie cca 110-120 miest. V lete pribúda letná terasa s kapacitou 40 miest. Reštaurácia má moderne vybavenú kuchyňu a v otvorenom priestore reštaurácie sa nachádza murovaná pec na pizzu.
Kúrenie a ohrev vody je zabezpečené vo vlastnej réžii - peletkovou pecou so zásobníkom.
V prípade záujmu je možné prebrať reštauráciu ako zabehnutú prevádzku so stálou klientelou aj s dohodnutými kontraktami na stravovanie (vojsko, Katolícka univerzita). Umiestnenie budovy umožňuje aj iné využitie a dohoda je možná aj v tomto prípade.

Zákaznická Linka

Kontaktujte nás

Zákaznická Linka  |  0800 115 115  |  +421 901 714 194

Broker Inšpekcia – základné preverenie technického stavu nehnuteľnosti

Zadaním e-mailu, mena a telefónu Vám špecialisti vypracujú a pošlú ZADARMO Broker Inšpekciu vo forme základných informácií o zásadných rizikách tejto konkrétnej nehnuteľnosti.

Ak uvediete len e-mail, získate ZADARMO elektronickú publikáciu o najčastejších rizikách na nehnuteľnostiach.

 Odoslaním tohto formulára súhlasím s podmienkami ochrany osobných údajov

 Súhlasím so zasielaním marketingových materiálov, noviniek, informácií a obchodných ponúk formou elektronickej pošty od spoločnosti Broker Consulting, a.s. v súlade s §3 ods. 7 zákona č. 147/2001 Z.z. o reklame v platnom znení a §62 ods. 2 zákona č. 351/2011 Z.z. o elektronických komunikáciách v platnom znení a dávam spoločnosti Broker Consulting, a.s. súhlas so spracovávaním mojich osobných údajov na tieto účely.

Službu preverenia technického stavu nehnuteľností NEMOPAS – Broker Inšpekcia prevádzkuje spoločnosť GM5, s.r.o.
Celková plocha 553 m2
Celková úžitková plocha 553 m2
Terasa 40 m2
Bezproblémové parkovanie Áno
Klimatizácia Áno
Podlaha Dlažba
Typ okien Hliníkové
Kúrenie Lokálne
Termálne kúpalisko Áno
Jazero/Vodná nádrž Áno
Lyžovačka Áno
Turistika Áno
Cykloturistika Áno
Blízko les Áno
Vybavenie kuchyne Profesionálne
Kanalizácia Áno
Chladiarenské boxy Áno
Počet poschodí 1
Mraziarenské boxy Áno
Skladové priestory Áno
Vlaková stanica Áno
Zavolať